Lankstymo Kortele, Objektyvo Fokusavimo Priemonė, Kalibravimo Derinimas AF Micro Reguliavimas Valdovas Diagramos

€1.64

Lankstymo Kortele, Objektyvo Fokusavimo Kalibravimo Derinimas AF Micro Reguliavimas Valdovas Diagramos

Instrukcija

Šis kompaktiškas valdovas leidžia jums nustatyti, jei jūsų objektyvo auto fokusavimas tiksliai taip, kaip turėtų. Tai yra svarbi priemonė, kuri yra ypač naudinga, kai fotografuojama su seklių lauko gylis, kai dėmesys turėtų būti idealiai "vietoje". Jūs galite naudoti šią valdovas, siekiant nustatyti, kaip "išjungti" fokusavimo yra ypač fotoaparatas / objektyvas kartu ir palaikomos kameros, reguliuoti fotoaparato automatinio fokusavimo parametrai norėdami išspręsti šią.

už "Nikon" fotoaparatai, ši funkcija yra žinomas kaip "AF Fine Tune". Canon ir sony kameras,tai žinoma kaip "AF Micro Reguliavimas". Prašome kreiptis į fotoaparato instrukcijoje, norėdami pamatyti, jei ši funkcija yra.

Dydis: 19*12.3 cm

Naudojimas

1. Nustatyti valdovas.

2. Užtikrinti, fotoaparatas ir valdovas yra lygis, tiksliai statmenai ir tame pačiame aukštyje. Tai geriausia prijungti fotoaparatą ant trikojo, tai padaryti.

3. Nustatyti objektyvo plačiausios diafragmos gauti shallowest lauko gylį. Taip bus lengviau nustatyti, jei ant objektyvo nėra fokusavimo tiksliai. Auto-dėmesio QR Kodą centre valdovas, tada fotografuokite.

4. Apžiūrėti nuotrauką, kad pamatytumėte, jei dėmesio yra tiksli. Ji yra rekomenduojama, kad jūs padaryti kompiuteryje, nes jūs galės pamatyti, geriau ant didesnio ekrano. Jei dėmesio yra tiksli, '0' liniuotės turėtų būti sharpest taško atvaizdas ir kiti skaičiai gauti blurrier, kaip jums judėti nuo 0.

5. Jeigu bet kokį skaičių virš 0 aiškesnis, tada jūsų objektyvas yra backfocusing. Priešingu atveju, jei bet koks skaičius po 0 aiškesnis, tada jūsų objektyvas priekiniai dėmesio. Bet kuriuo atveju, jūs turite nustatyti, kad auto-focus mikro reguliavimo parametrai ant jūsų fotoaparato korpuso, kol galėsite gauti vaizdą, kuris yra sharpest prie '0' liniuotės.

Pakuotė:

Objektyvo Židinio Kalibravimo Kortelės X1


  • Pakuotė: Taip
  • Modelio Numeris: F
  • Prekės Pavadinimas: Dslrkit

Žymos: Foto Studija Priedai, Buitinė Technika, Pigūs Foto Studija Priedai, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, objektyvo židinio įrankių kalibravimo, dėmesio diagramos, objektyvo židinio kalibravimo.

24priincemac
2020-12-07
5/5
To Moscow in three weeks. Polygraphy is good. Size with a postcard, paper too, as on postcards. Seller recommend.
Slaaaaaam
2020-10-08
5/5
In a week I had him at home.
Raghusharma06
2020-11-26
5/5
Ok
Carrielynnblodgett
2020-12-23
5/5
Fast delivery, good packing. Quality goods. Recommend.

Jums taip pat patiktų