M5Stack europos sąjungos oficialusis Lazerio Rx Vieneto ne moduliacijos Lazerių Lazerio imtuvas Tranzistorinis

€3.09

Aprašymas

Tai yra viena iš komunikacijos prietaisus, tarp M5Units, ne moduliacijos Lazerių imtuvas. Tai daugiausia pastatyta su lazeriu tranzistorius. Lazerio ryšių įtaisai yra bevielis ryšys, per atmosferą. Jie dirba panašiai-optinių skaidulų jungčių, išskyrus šviesos yra perduodama per laisvos vietos. O siųstuvas ir imtuvas turi reikalauti, line-of-sight sąlygos, jie turi naudos panaikinant būtinybę transliacijos teisių ir palaidotas kabeliai. Lazerio ryšių sistemos gali būti lengvai panaudoti, nes jos yra nebrangios, mažos, mažos galios ir nereikia, bet radijo trukdžių tyrimus. Dvi lygiagrečios sijos reikia, vieną perdavimo ir priėmimo. Todėl mes turime LAZERIU.TX lygiagrečiai. Prievado tipas šis įrenginys yra PORTB.

Produkto Savybės

Lazerio imtuvas - Darbo įtampa: 5V Pora su LAZERIU.TX Atsako Dažnis: 140KHz ~205KHz - Du Lego-suderinama skyles - Programa Platforma: Arduino, UIFlow(Blockly, Python)

Įtraukti

- 1 x LAZERIU.RX vienetas - 1x GROVE kabelis

Prašymas

- Lazerinio ryšio sistemą, vietos.

Schema

Daugiau informacijos

M5Stack Docs Saitą https://docs.m5stack.com/#/en/unit/laser-rx


  • Prekės Pavadinimas: M5Stack
  • Suderinamas su: M5Stack
  • Priedų Tipas: Pratęsimo Valdyba

Žymos: Demo Valdybos Priedai, Kompiuterių Ir Biuro, Pigūs Demo Valdybos Priedai, Aukštos Kokybės Kompiuterio Ir Biurui, Demo Valdybos Priedai.

M Wittler
2020-10-19
5/5
Great

Jums taip pat patiktų