Medienos Graviravimas Mašinos Elektros Papuošalų Metalų Graviravimas Pen Cup Plastiko, Stiklo, Medienos Graverio Pen Tool

€0.36 €0.43

Savybės: lengvas būdas apsaugoti savo vertybes, Nustatyti vertingų prietaisų ir įrangos Papuošti dovanas ar prizus, amžinojo pranešimai Suasmeninkite savo sporto įrankius, vaikų žaislus, priemones ir t.t Paspaudę graviruoti, pavyzdžiui, pieštuką su nykščiu per valdymo mygtukas Naudojamas įamžinti beveik bet kokio metalo, medžio, stiklo ar plastiko Graviruoti bet kokio paviršiaus beveik per kelias sekundes! Techniniai duomenys: Dydis: 17.5*2.9*2.9 cm Spalva: juoda + balta Maitinamas 2 AA baterijos (neįtraukta) Pastabos: 1. Prašome dėvėti apsauginius akinius, kai graviravimas ir nusiplauti rankas iš karto po naudojimo. 2. Tai nėra rekomenduojama, kad jūs graviruoti elektroninių laikmenų, tokių kaip CD ar DVD ir kt. nes graviravimas ant šios medžiagos gali sugadinti laikmeną. Pakuotė: 1 x elektros graviruoti parkeris (AA baterijos nėra įtrauktas)


  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Sąlyga: Naujas
  • CNC arba ne: Normalus
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Žymos: Medienos Maršrutizatorius, Įrankiai, Pigiai Medienos Maršrutizatorius, Aukštos Kokybės Įrankiai, Medienos Maršrutizatorius.

Anutka H
2020-12-04
4/5
For the price it is not bad, but not special
Maliko 93
2021-01-22
5/5
Großer Müll funktioniert nicht richtig
Vitekvitekx
2021-01-29
2/5
Bullshit. The power button falls out constantly. Does the inscription for a long time and not enough. Scratch it faster.

Jums taip pat patiktų