2 vnt 120ml skersmens Skatinimo Katalizinis Konverteris, Valikliai, Automobilių Švaresnis Katalizatoriai, Lengva Valyti Variklio Greitintuvai, CSV

€2.81 €4.67

Savybės:

*1. Pareigos: Giliai išvalyti jūsų keitiklis su Katalizinis Konverteris valiklis be jį pašalinti! Stop baimės paslaugų variklio lemputė mirksi ant ekrano, ir gauti geresnį variklio darbą!

*2. Mažiau Teršalų: sumažinti jūsų bendras angliavandenilių kiekį iki 50 procentų.

*3. Sumažinti energijos Suvartojimą ir Pagerinti Veiklos rezultatus: Nors sumažinti kuro sąnaudas, padėti valyti kuro įpurškimo sistema, taip pat cilindrai, pagerinti bendrus veiklos rezultatus.

*4. Už Visą Sistemą: Ji gali taip pat švarus kitos dalys, pavyzdžiui, deguonies daviklio, kuro purkštuvus, cilindro galvutės, ir kt.

*5. Lengva Valyti: Tiesiog supilkite į savo degalų baką. Saugus benzinas / dujos, hybrid", ir " flex-kuro transporto priemonių; nekeičia kuro. Negalima vartoti 2-taktų arba naftos/dujų mišinio variklių.

*6. Variklio Apsauga: Tinkama degalų ir išmetamųjų dujų srautą, bus laikyti, kad variklis veikia švaresnė, lygesnė ir geriau, kuriame taip pat bus sumažinti techninės priežiūros išlaidas.

Specifikacija:

Tipas: Katalizinio Konverterio Cleaner

Grynasis kiekis: 120ml skersmens

Paketą, įskaitant:

1 * Katalizinis Konverteris Cleaner

Atsargumo priemonės:

1. Visos nuotraukos buvo profesionaliai spalva-sukalibruotas, tačiau dėl skirtingų aplinkos šviesos ir skirtingų ekrano prietaiso parametrus, gali būti kai kurių nukrypimų nuotraukų ir daiktų, kuriuos matote. Prašome suprasti.

2. Duomenys yra išmatuotas rankiniu būdu, gali būti šiek tiek nukrypimų, bet tai neturi įtakos naudojimas


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: 0045
  • Medžiaga: Katalizinis Konverteris Cleaner
  • 1Pcs: 120ml skersmens
  • 2vnt: 240ml

Žymos: Deginių, Automobilių Ir Motociklų Remontas, Pigūs Kataliziniai Konverteriai, Aukštos Kokybės Automobilių Ir Motociklų, Deginių.

Kondalarayadu Akula
2021-01-23
5/5
Looks good, but one of the cans arrived empty.
Lperecman
2021-01-19
5/5
Product receive in a good condition

Jums taip pat patiktų