Ekonomika

daugiau nei verslas ir finansai

Įprasta manyti, kad ekonomika yra tik apie verslą ir pinigus, tačiau šis mokslas gerokai platesnis. Pagrindinis ekonomistų interesas – turimus ribotus išteklius panaudoti taip, kad šie neštų kuo daugiau naudos.

Panašu, kad baigę šią studijų programą darbo rinkoje tikrai nepražūsite. Jūsų stiprybė bus gebėjimas abstrakčiai mąstyti, naudojantis tuo spręsti kompleksiškas problemas. Tokie specialistai nuolat reikalingi bankuose, ministerijose, finansų bei ekonominių konsultacijų įmonėse ir pan.

Ekonomika Daugiau apie programą
Ekonomika
Quantitative Economics

Quantitative Economics

užsienis Lietuvoje

Kai universitetai ima bendrauti su verslu, laukite žvaigždės gimimo. Taip nutiko ir su šia programa, kuri vystoma drauge su „Lietuvos banku“. Čia žiniomis dalinasi garsiausių pasaulio universitetų absolventai – po ilgų metų į Lietuvą grįžę mokslininkai arba kviestiniai svečiai. Paskaitos vyksta anglų kalba, vietoj įprastų knygų mobilios aplikacijos, o mokymosi laikas sutrumpintas iki 3 metų.

Baigusieji galės rinktis karjerą duomenų analitikoje, verslo ir finansų industrijose arba valstybinėse ir tarptautinėse institucijose.

Quantitative Economics Daugiau apie programą