Komunikabilusis

Komunikabilusis

Draugiškas ir patikimas – taip tave įvardintų kone kiekvienas pažįstamas. O bičiulių tu tikrai turi, juk esi dar ir paslaugus bei rūpestingas, niekada nepaliksi nelaimėje, pats daug kuo domiesi ir daliniesi savo atradimais su kitais.

Komunikabiliuosius dažnai sutiksite tobulėjimo seminaruose, įvairiose stovyklose ar jaunimo organizacijose. Kartais į pasaulį jie žiūri per daug idealistiškai, tačiau jei šią savybę tinkamai ugdysi, ateityje nuversi milžiniškus kalnus.

Įmonėse tokie darbuotojai tarsi cementas, padedantis sujungti ir užvesti komandą.

Studijos kurios labiausiai tiktų

Tau tinka 100%

Globali rinkodara

Globali rinkodara

Informacinis triukšmas, kuriame gyvena šiuolaikinis žmogus, verslą privertė keistis. Šios studijų programos absolventai gebės ne tik parinkti tinkamas komunikacijos priemones, analizuoti vartotojų poreikius, bet ir vadovauti įvairaus dydžio marketingo komandoms.

Tokių specialistų poreikis nuolat auga, nes dažnu atveju nuo jų gebėjimų priklauso įmonės sėkmė. Ateitis gana aiški – pabaigus – tiesus kelias į projektų vadovo, rinkodaros ir komunikacijos specialisto poziciją arba nuosavo verslo kūrimą.

Sužinok daugiau
Tau tinka 100%

Global Marketing

Global Marketing

Angliška Globalios rinkodaros programos versija. Ją renkasi tie, kurie ateityje nori tobulintis užsienyje arba tarptautinėse kompanijose. Studijuojantieji susipažįsta su rinkodaros valdymo įrankiais, reklamos verslo niuansais, analizuoja tarptautinių verslo kompanijų pavyzdžius ir mokosi juos pritaikyti praktikoje.

Augantis specialistų poreikis kone garantuoja projektų vadovo arba rinkodaros bei komunikacijos specialisto darbo vietą. Tačiau perpratę rinkodaros subtilybes absolventai renkasi ir kitą kelią – nuosavo verslo kūrimą.

Sužinok daugiau
Tau tinka 90%

Vadyba

Vadyba

Savo darbą išmanančių vadybininkų reikia visur – tiek gamybos įmonėse, tiek ką tik susikūrusiuose startuoliuose ar nedideliuose šeimos versluose. Studijų programos universalumas leidžia gana lanksčiai planuoti būsimą karjerą. Domitės reklamos pasauliu? Sukite marketingisto keliu. Supratote, kad arčiau širdies finansai? Galėsite pasirinkti apskaitos ir audito specializaciją. Nusprendėte išbandyti jėgas kuriant nuosavą įmonę? Verslo valdymo žinios padės pakelti ją į aukštumas.

Statistika rodo, kad po šių studijų net 70% absolventų dirba pagal specialybę.

Sužinok daugiau
Tau tinka 90%

Management

Management

Angliška Vadybos studijų programos versija, kurią renkasi savo ateitį matantys tarptautinėse įmonėse ar užsienio kompanijose. O vietų, kuriose šie specialistai geidžiami, galybė – nuo didžiulius fabrikus valdančių gamybos įmonių iki inovatyvių startuolių, nuo reklamos agentūrų iki finansinių įstaigų. Neprivalote šiandien apsispręsti, kur matote save po 10-ies metų. Programa ypač universali, tad turėsite bent 4 metus, kad suprastumėte, kuri vadybos sritis jus žavi labiausiai.

Net 70% absolventų iškart po studijų gauna darbą pagal specialybę.

Sužinok daugiau
Tau tinka 80%

Verslo informacinės sistemos

Verslo informacinės sistemos

Vos 4 metai ir esi universalus specialistas, nes čia drauge ir verslo vadyba, ir informatika. Tokie specialistai gali toliau gilintis į vieną iš labiau patikusių sričių arba įgytas žinias iškart po mokslų panaudoti dirbdami IT produktus kuriančių įmonių analitikais bei projektų vadovais.

Čia susijungia du iš pirmo žvilgsnio priešiški poliai – kūrybiškumas ir kritiškas mąstymas. Kodėl? Nes jūsų darbas bus ne tik tobulinti esamas technologijas, bet ir turėti nuojautą, kas bus populiaru rytoj; ne tik išmanyti verslo niuansus, bet ir gebėti pabūti psichologais.

Sužinok daugiau
Tau tinka 80%

Apskaita ir auditas

Apskaita ir auditas

Matematika – viena mėgstamiausių pamokų? Tuomet mokydamasis šioje studijų programoje mėgausiesi kone kiekviena paskaita, o pabaigęs gebėsi skaičiuoti įmonės finansus, juos analizuoti ir profesionaliai vertinti.

Šios žinios versle ypač vertingos, tad nenustebsime, jei ateityje įkursi savo įmonę. Juk mokysiesi ne tik sudaryti ir analizuoti finansines ataskaitas, bet ir nustatyti produkto savikainą, planuoti finansinę bei investicinę veiklą.

Sužinok daugiau
Tau tinka 80%

Accounting and audit

Accounting and audit

Angliška Apskaitos ir audito programa leis mėgausiesi kone kiekviena paskaita, jeigu tavo viena iš mėgstamiausių pamokų yra matematika. Pabaigęs gebėsi skaičiuoti įmonės finansus, juos analizuoti ir profesionaliai vertinti.

Šios žinios versle ypač vertingos, tad nenustebsime, jei ateityje įkursi savo įmonę. Juk mokysiesi ne tik sudaryti ir analizuoti finansines ataskaitas, bet ir nustatyti produkto savikainą, planuoti finansinę bei investicinę veiklą.

Sužinok daugiau
Tau tinka 70%

Ekonomika

Ekonomika

Įprasta manyti, kad ekonomika yra tik apie verslą ir pinigus, tačiau šis mokslas gerokai platesnis. Pagrindinis ekonomistų interesas – turimus ribotus išteklius panaudoti taip, kad šie neštų kuo daugiau naudos.

Panašu, kad baigę šią studijų programą darbo rinkoje tikrai nepražūsite. Jūsų stiprybė bus gebėjimas abstrakčiai mąstyti, naudojantis tuo spręsti kompleksiškas problemas. Tokie specialistai nuolat reikalingi bankuose, ministerijose, finansų bei ekonominių konsultacijų įmonėse ir pan.

Sužinok daugiau
Tau tinka 40%

Quantitative Economics

Quantitative Economics

Kai universitetai pradeda bendrauti su šalies centriniu banku ir verslu, laukite žvaigždės gimimo. Taip nutiko ir su šia programa, kuri vystoma drauge su „Lietuvos banku“. Čia žiniomis dalinasi garsiausių pasaulio universitetų absolventai – po ilgų metų į Lietuvą grįžę mokslininkai arba kviestiniai svečiai. Paskaitos vyksta anglų kalba, vietoj įprastų knygų mobilios aplikacijos, o mokymosi laikas sutrumpintas iki 3 metų.

Baigusieji galės rinktis karjerą duomenų analitikoje, verslo ir finansų industrijose arba valstybinėse ir tarptautinėse institucijose.

Sužinok daugiau
Tau tinka 20%

Verslas ir teisė

Verslas ir teisė

Dvigubos studijų programos yra ateitis. Tokie specialistai gali tobulinti save jiems labiau patikusioje srityje arba rinktis abiejų gabumų reikalaujančius specifinius darbus. Viena galimų profesijų – verslo teisės ekspertas, gebantis spręsti teisinius bet kokio dydžio įmonės galvosūkius. Darbdaviai taip pat laukia būsimų verslo analitikų, teisės ekspertų ar verslo konsultantų.

Kalbama, kad kiekvienas geras ekonomistas ar vadybininkas šiandien neapsieina be teisinių žinių, tad pabaigę šią studijų programą įgyja nenuginčijamą pranašumą.

Sužinok daugiau