Verslo informacinės sistemos

du viename

Vos 4 metai ir išeini su dvigubu kvalifikaciniu laipsniu – verslo vadybos bakalauru ir informatikos mokslų bakalauru. Tokie specialistai gali toliau gilintis į vieną iš labiau patikusių sričių arba įgytas žinias iškart po mokslų panaudoti dirbdami IT produktus kuriančių įmonių analitikais bei projektų vadovais.

Čia susijungia du iš pirmo žvilgsnio priešiški poliai – kūrybiškumas ir kritiškas mąstymas. Kodėl? Nes jūsų darbas bus ne tik tobulinti esamas technologijas, bet ir turėti nuojautą, kas bus populiaru rytoj; ne tik išmanyti verslo niuansus, bet ir gebėti pabūti psichologais.

Verslo informacinės sistemos Daugiau apie programą
Verslo informacinės sistemos
Verslas ir teisė

Verslas ir teisė

pranašumas darbo rinkoje

Dvigubos studijų programos yra ateitis. Tokie specialistai gali tobulinti save jiems labiau patikusioje srityje arba rinktis abiejų gabumų reikalaujančius specifinius darbus. Viena galimų profesijų – verslo teisės ekspertas, gebantis spręsti teisinius bet kokio dydžio įmonės galvosūkius. Darbdaviai taip pat laukia būsimų verslo analitikų, teisės ekspertų ar verslo konsultantų.

Kalbama, kad kiekvienas geras ekonomistas ar vadybininkas šiandien neapsieina be teisinių žinių, tad pabaigę šią studijų programą įgyja nenuginčijamą pranašumą.

Verslas ir teisė Daugiau apie programą